Top 9 Camera Notruf Armband – Gratis Blau M SIM-Karte

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. one button phone

#ad

Zegarek awaryjny GPS, Nowoczesny, przycisk alarmowy SOS, czarny, bransoletka dla seniorów, one button phone – Zegarek alarmowy z lokalizacją i funkcją telefonu

#ad
one button phone #ad - Pomiar ciśnienia krwi można zoptymalizować za pomocą funkcji kalibracji. Aby odebrać połączenia, aby natychmiast rozmawiać i dzięki temu zawsze pozostać w kontakcie – szczególnie w sytuacji awaryjnej. Pozycja telefonu One Button jest wyświetlana w aplikacji na mapie. Przy aktywnej funkcji gps czas czuwania skraca się z 4 dni do poniżej 12 godzin.

Sam decydujesz, kto ma otrzymać połączenie. Zegar i pomiar witalny: twój telefon z jednym przyciskiem pokazuje godzinę, datę i kroki w dowolnym momencie. Wszystko to odbywa się za pomocą aplikacji połączonej z telefonem One Button na smartfonie. W razie potrzeby można nawet wyeksportować zebrane dane do pliku. Większa swoboda i bezpieczeństwo: łatwa obsługa jest idealna dla seniorów lub osób, wystarczy krótko nacisnąć przycisk, które chcą być łatwo i bezpiecznie dostępne w każdej sytuacji.

Również za pomocą aplikacji można w każdej chwili aktywować pomiary i mieć zawsze przegląd aktualnej witalności. W przypadku lokalizacji komórek na mapie widać promień, w którym znajduje się nośnik. Jeśli chcesz użyć bezpośredniego wybierania jako przycisku SOS możesz zostawić jeszcze dwa kontakty do połączenia kaskadowego. Dodatkowo za pośrednictwem wiadomości SMS wysyłany jest lokalizacja lokalnej komórki radiowej lub przy włączonym GPS link do map. Na życzenie otrzymasz również wiadomość telefoniczną w swojej aplikacji.
Markaone button phone #ad
Producentvenyard GmbH #ad
Waga0
Numer częściAD245bl
ModelAD245bl
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

2. Oba security

#ad

Stürze, Temperatur Wasserdicht IP 67 APP frei Datei mit Anleitung zur Konfiguration der SIM, Armband SOS Senioren Lebensrettende GPS 4G WiFi Anrufe, GPS-Position, Druck, Herz

#ad
Oba security #ad - Kostenlose App für Fernsteuerung. Fallmelder. Life-Rettend. Es ist möglich, die von den mit dem benutzer verbundenen Geräten aktiviert wurden. Drücken sie lange auf die Nachrichten, alle Warnungen anzuzeigen, um sie zu löschen. Sos gps 4G.
MarkaOba security #ad
ProducentOba #ad
Numer częściModello: OBA-VS50
ModelModello: OBA-VS50

3. CAMKIX

#ad

2 paskami na szyję i 2 bransoletkami – dla szybkiego i bezpiecznego połączenia z kamerą – regulowane bransoletki – linki ze zdejmowaną klamrą ..., Zestaw z 4 śrubami do statywu do aparatu

#ad
CAMKIX #ad - Uniwersalne zastosowanie: obracająca się wystarczy w uchwyt śrubami umożliwia szybką mocowanie do portu głowica swojej aparat kompaktowy. Wygoda: to idealne i proste rozwiązanie, które pasuje do mocowania bransoletek lub obroży oba w zakres dostawy wchodzi w zakres dostawy.

Bezpieczeństwo: oba obroży mają odpinany klamry i duży owalnych hakami na dodatkowy komfort i bezpieczeństwo. Możliwość regulacji: bransoletka jest regulowana zapewnia komfortowe dopasowanie wokół Twojego nadgarstka. Wytrzymałe: odporne na śruby są zaopatrzone w jednym z gumowym zderzakiem przed zadrapaniami i wykonana z metalu, że trzymając na całe życie. Ze względu na to, dzięki czemu możesz mieć pewność, linka i bransoletka są wykonane ze stabilnego i wytrzymałego nylonu. Idealna do aparatów kompaktowych.
MarkaCAMKIX #ad
ProducentCamKix #ad
Numer częściCK-D0198-SLW-UNI
ModelD0198-SLW-UNI

4. G-TELWARE

#ad

Niemieckie menu/instrukcja obsługi i informacje w języku niemieckim, z bransoletką bezprzewodową, Telefon komórkowy dla SENIORENHandy oprogramowanie sprzętowe 2022! z bransoletką alarmową Powered by G-TELWARE® telefon komórkowy

#ad
G-TELWARE #ad - Podczas wyzwalania połączenia alarmowego na bransoletce lub na telefonie komórkowym wysyłamy wiadomość SMS na pierwszy podany numer, jednocześnie zadzwonisz o numer następny numer. Unikalny telefon sos z wodoodporną bransoletką sos ip56 sos definiuje łańcuch alarmowy do 5 numerów telefonów. 300 wpisów w książce telefonicznej, możliwość ustawienia 5 wpisów zawsze na początku listy, notatki, powiększenie liter SMS, kalkulator, budzik, latarki, do radia SOS FM, bateria 800 mAh, funkcja zegara podczas ładowania wyświetla się godzina, przycisk blokady klawiatury, zmiana liter w menu, 5 w trybie czuwania: do 105 godzin 220 godzin.

Czas rozmów do 7 godzin*. To tak długo, aż ktoś rozmowa zostanie odjęta, czyli prawie nieskończony łańcuch alarmowy. En wskazówki dotyczące głosu styki numer lub zarejestrowane nazwisko bluetooth, mms micro sd złącze kart MMS, GPRS, 8" 160x 128 wyświetlacz dla nowych wiadomości SMS / nieodebranych połączeń i VGA – kamera – 1, WAP, funkcja głośnika. Jeśli opcja bezprzewodowej opaski SOS jest wyłączona*.

Nieskończony łańcuch alarmowy z funkcją rozpoznawania skrzynki pocztowej z sekretarką! gsm – telefon komórkowy 900/1800 kolorowy wyświetlacz lcd 1, 3 mp interpolowana audio – wideo – odtwarzacz nagrywanie dźwięku talking clip – wypowiedzwoniącego połączenia lub nazwiska można zapisać nazwę i przypisać odpowiedni kontakt. Towar g-elware firmware 2020 inside-ean jest wystawiony na towar g! niemieckie menu, wodoszczelna bransoletka SOS 1 x szczegółowa instrukcja obsługi w języku niemieckim ! 1 x bransoletka, 1 x adapter sieciowy, 1 x kabel usb, 1 x ładowarka, instrukcja obsługi w języku niemieckim, 1 x słuchawki.
MarkaG-TELWARE #ad
ProducentG-TELWARE® #ad
Wysokość6.3
Długość13.39
Waga0.18
Szerokość13.39
Numer częściBl 3C 0317 975
ModelBl 3C 0317 975
Gwarancja2 Jahre

5. CAMKIX

#ad

Wyściełane paski do noszenia – mocny kabel spiralny z 2 kółkami obrotowymi, możliwość obrotu o 360 stopni, CamKix Bransoletka – bez użycia rąk do uprawiania sportu wodnego – regulowane

#ad
CAMKIX #ad - Idealnie nadaje się do utrzymania równowagi na desce surfingowej/deskorolce. Uchwyt na ustnik do aparatu i jest tak zaprojektowany, aby mieć wolne ręce. Możliwości są nieskończone! Potrzebujesz większego kątu? Wypróbuj drążek teleskopowy CamKix Premium.

Doskonałe również do wiosłowania, bodyboardingu, wspinaczki i innych aktywności, w przypadku których potrzebujesz rąk. Wodoszczelność: bransoletka jest wykonana z wodoodpornego materiału i może być używana wewnątrz i na zewnątrz do wszystkich rodzajów aktywności sportowych. Dodatkowe bezpieczeństwo: bez względu na to, jaką sztuczkę wykonujesz, bransoletka zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo dla Twojego aparatu. Bransoletka z mocnym kablem sprężynowym: wyściełana bransoletka może być dostosowana, ale mocne dopasowanie.

Na obu końcach znajdują się kółka obrotowe, dzięki czemu zapewnia wygodne, które można obracać o 360 stopni, co zapewnia maksymalną swobodę ruchów. Unieś swoje ręce w powietrze: tę bransoletkę można przymocować do dużej liczby urządzeń np. Potrzebujesz jeszcze większej funkcjonalności? camkix oferuje szeroki wybór uchwytów i akcesoriów, które można łączyć, aby stworzyć własne rozwiązanie. Potrzebujesz kompaktowej i stabilnej podstawy? Wypróbuj trójnożny statyw CamKix Premium.
MarkaCAMKIX #ad
Waga0.11
Numer częściD0011-MWF-GOP
ModelD0011-MWF-GOP

6. G-TELWARE

#ad

Z bezprzewodową bransoletką, niemiecka, lokalizacja GPS! Firmware 2022 bransoletka alarmowa Powered by G-TELWARE® telefon komórkowy, Telefon komórkowy SOS

#ad
G-TELWARE #ad - 500 wpisów w książce telefonicznej, kalendarz, możliwość ustawienia top 5 – wpisy zawsze na początku listy, kalkulator, notatki, przycisk blokady klawiatury, bateria 1400 mAh w trybie gotowości: do 40 godzin bez GPS, zmiana liter w menu, powiększenie liter sms, przycisk do radia sos fm, funkcja zegara podczas ładowania wyświetla się godzinę, 32 0 godzin, gdy opcja bezprzewodowej bransoletki SOS jest wyłączona*.

G-telware firmware 2022 inside-ean jest wystawiony na g-telwar! niemieckie menu, niemiecka instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim - wodoszczelna bransoletka SOS 1 x szczegółowa instrukcja w języku niemieckim ! 1 x bransoletka 1 x stacja ładująca 1 x kabel USB 1 x adapter sieciowy 1 x słuchawki. Nieskończony łańcuch alarmowy z automatyczną sekretarką i rozpoznawaniem skrzynki pocztowej! gsm – telefon komórkowy 900/1800 kolorowy wyświetlacz 2, gprs, 2" tft 176 x 220 wyświetlacz nowych sms / rozmów telefonicznych vga – aparat – 2, 0 MP interpolowany audio – wideo – odtwarzacz nagrywania dźwięku / Bluetooth 5.0

0, mms micro sd, wap, port karty SD, funkcja głośnika. Jest to tak długo, równolegle zostanie on zadzwoniony, jeśli nie jest dostępny, wodoszczelna !IP67 bransoletka SOS Zdefiniuj łańcuch alarmowy do 5 numerów telefonów. Czas rozmów do 7 godzin*. W przypadku wywołania połączenia alarmowego na bransoletce lub na telefonie komórkowym zostanie wysłany na pierwszy podany numer SMS, czyli prawie nieskończony łańcuch alarmowy. Unikalny telefon sos lokalizacja gps w przypadku wyzwalania sos i! lokalizacja z daleka przez sms, aż do momentu przyjmowania rozmowy, zadzwoże się następny numer.
MarkaG-TELWARE #ad
ProducentMaxcom #ad
Wysokość0.54
Długość5.28
Szerokość2.15

7. RUIMEN

#ad

Do systemu, Smart Watch, krokomierz, wodoszczelny, wiadomości, zegarek fitness, wiele trybów treningowych, RUIMEN Smartwatch damski i męski z funkcją telefonu, zegarek z pulsometrem SpO2, pomiar snu

#ad
RUIMEN #ad - Spersonalizuj swój smartwatch dla mężczyzn i kobiet za pomocą kilku niestandardowych cyferblatów i stwórz swój własny stylowy smartwatch. Duży ekran 1, że cały ekran jest żywy i kolorowy. Rejestruj czynności przez cały dzień, wspinaczka górska, spalone kalorie, odległość, jazda na rowerze, bieganie, takie jak kroki, chodzenie, takich jak piłka nożna, dzięki czemu można go bez problemu nosić na basenie i myć ręce.

Poprawia ogólne wrażenia użytkowania i sprawia, 85" i cyferblaty "zrób to sam" - super duży kwadratowy kolorowy ekran HD o przekątnej 1, 85" wyświetla więcej informacji na pierwszy rzut oka i sprawia, że smartwatch jest łatwiejszy w użyciu i czytaniu. Asystent głosowy na smartwatchu uwalnia ręce od smartfona. Mocna i trwała i doskonała wydajność pełne ładowanie przez dwie godziny, przypomnienie o ruchu i wodzie pitnej, tryb nie przeszkadzać, wyszukiwanie telefonu i latarki, prowadzenie oddychania, gry, dostosowanie jasności, takich jak monitor cyklu menstruacyjnego dla kobiet, można go używać bez przerwy przez pięć dni.

Pozostań w kontakcie z wiadomościami SMS/SNS i nie przegap żadnych ważnych informacji. Zegarek sportowy jest wodoszczelny zgodnie z IP68, joga itd. Odbieranie połączeń/wybieranie i technologia głosu aiużyj smartwatcha bezpośrednio z funkcją połączeń telefonicznych, aby nawiązywać i odbierać połączenia za pomocą wbudowanego mikrofonu. Zadawaj pytania, kontroluj odtwarzanie muzyki, timer i wiele więcej, sprawdzaj pogodę, po prostu rozmawiając z zegarkiem. Ten zegarek jest wyposażony w wiele praktycznych funkcji, kontakty awaryjne SOS.
MarkaRUIMEN #ad
ProducentRUIMEN #ad
Wysokość0.67
Długość10.63
Waga0.22
Szerokość3.43
ModelD1

8. G-TELWARE

#ad

Oryginalny nadajnik bransoletki + zapasowy nadajnik, Telefon komórkowy dla seniorów z bransoletką SOS MAXCOM MM715 G-TELWARE®!

#ad
G-TELWARE #ad - 2. Tak długo, aż rozmowa zostanie odebrana, a w przypadku niedostępności następny numer zostanie wywołany, równolegle do niego zadzwonić, czyli prawie nieskończony łańcuch alarmowy. G-telware firmware 2023 inside-ean jest wystawione na g-telware niemieckie menu, 1 x szczegółowa instrukcja obsługi w języku niemieckim. 1 x bransoletka, instrukcja obsługi w języku niemieckim – wodoszczelna bransoletka SOS, 1 x ładowarka, 1 x kabel USB, 1 x adapter sieciowy, 1 x słuchawki.

Podczas wywoływania połączenia alarmowego na bransoletce lub na telefonie komórkowym wysyłane są wiadomości SMS na pierwszy podany numer, sms. 300 wpisów w książce telefonicznej, powiększenie liter sms, zmiana liter w menu, budzik, kalendarz, latarki 800 mah, kalkulator, funkcja zegara czas ładowania wyświetla godzinę, 5 godzin czuwania. Zapasowy nadajnik z wymienną baterią! nieskończony łańcuch alarmowy z funkcją rozpoznawania skrzynki pocztowej automatycznej sekretarki! gsm - telefon komórkowy 900/1800 kolorowy wyświetlacz lcd 1, GPRS, WAP, mms micro sd, 3 mp interpolowany audio - odtwarzacz wideo - nagrywanie dźwięku talking clip - wymawianie połączenia przychodzącego lub imienia może nagrać nazwę i przypisać odpowiedni kontakt en Wskazówki głosowe dla Kontakty numer lub nagrana nazwa Bluetooth, 8" 160 x 128 wyświetlacz dla nowych wiadomości SMS / nieodebranych połączeń VGA - kamera - 1, funkcja głośnika.

Jedyny w swoim rodzaju telefon sos z wodoodporną ip56 bransoletka sos zdefiniuj łańcuch alarmowy do 5 numerów. Czas rozmów do 7 godzin*. Czas czuwania: do 105 godzin. 220 godziny, przycisk blokady klawiatury do radia sos fm, możliwość ustawienia TOP 5 wpisów zawsze na początku listy, notatki, gdy opcja bezprzewodowej bransoletki SOS jest wyłączona*.
MarkaG-TELWARE #ad
ProducentG-TELWARE® #ad
Wysokość6.3
Długość13.39
Waga0.18
Szerokość13.39
Numer częściGTMM715+1SPBRCLT
Gwarancja24 Miesięcy

9. CYSSJF

#ad

Bezprzewodowy system alarmowy dla seniorów – bezprzewodowy pager dla rodziny / seniorów / pacjentów / osób niepełnosprawnych przycisk alarmowy dla seniorów z 1 odbiornikiem zegarka + 1 przycisk dzwonienia do zegarka

#ad
CYSSJF #ad - Długi czas czuwania: pager na nadgarstek ma czas czuwania do 14 dni. Odbiornik zegarka Łatwa konfiguracja i obsługa. Przycisk dzwonienia - bezprzewodowy przycisk dzwonka można nosić na ręce lub w torbie, dzięki czemu klienci lub pacjenci mogą szybko i łatwo uzyskać pomocy, wodoszczelny przycisk dzwonka ma czas czuwania do 6-12 miesięcy.

Długi dystans - odległość między nadgarstkiem a przyciskiem wynosi do 10 m na otwartych obszarach. Czas czuwania przycisku wynosi do 6-12 miesięcy. Jeśli potrzebujesz pomocy, wystarczy nacisnąć przycisk wywołania bez krzyczania. Przenośny pager zacznie wibrować lub wywołać alarm.

Mmury, budynki i inne obiekty zmniejszają zasięg, w zależności od praktycznej odległości. Zastosowanie: bezprzewodowy system połączeń radiowych jest szeroko stosowany w różnych okazjach, centrach ratunkowych, supermarketach, kawiarniach, bankach, domach opieki, fabrykach, restauracjach, szkołach, stacjach szpitalnych, hotelach, placach budowy.
MarkaCYSSJF #ad
ProducentQuanzhou Shuojiang Electronic Commerce Co., Ltd. #ad
Wysokość0.63
Długość1.97
Szerokość2.01
ModelSJ-300PLUS+SW