Top 10 Pvc Folie Transparent 2mm – Obrusy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. KEVKUS

#ad

Do wyboru, przezroczysty, 120 x 160 cm, owalny, przezroczysty, prostokątny, KEVKUS Obrus na stół, owalny krawędź: krawędź cięcia bez obramowania, okrągły, 0,3 mm

#ad
KEVKUS #ad - Rozmiar i obramowanie do wyboru. Atwa w pielęgnacji, zmywalna, antypoślizgowa. Wysyłka w rolce z gls w długim kartonie bez zagięć. Nie jest to towar magazynowy, artykuł jest wykonywany na zamówienie. Folia na stół.
MarkaKEVKUS #ad
ProducentKEVKUS #ad
Wysokość0
Długość6.3
Szerokość4.72
Numer częściKEVKUS Folie 0,3 mm

2. SDAFDPro

#ad

Folia ochronna na stół, zmywalna, do stołu szklanego, przezroczysta, folia na stół, bez pęcherzyków powietrza, jednostronnie matowa, na stół, stołowa, folia ochronna 1,5 mm/2 mm/3 mm

#ad
SDAFDPro #ad - Jeśli potrzebujesz dostosować inne rozmiary, możesz skontaktować się z nami przez e-mail, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Nadaje się do podkładek i blatów stołowych, zapobiega zarysowaniom lub zużyciu przez zwierzęta domowe lub ostre przedmioty i utrzymuje powierzchnię mebli jak nowa.

Atwe do czyszczenia, antypoślizgowych, plamy przetrzeć ściereczką do naczyń lub wyczyścić wodą. Nadaje się do wszystkich szklanych lub drewnianych stołów i biurek. Asortyment od małych do bardzo dużych. Przyjazny dla środowiska materiał pcw o właściwościach wodoodpornych, odpornych na wysokie temperatury. Podczas położenia na stole należy położyć gładką stronę do góry, marmurze, a teksturowaną stroną w dół.

Matowa ochrona nie pozostawia pęcherzyków powietrza na szkle, białym i innych gładkich powierzchniach. Przed zakupem należy zmierzyć swój stół i wybrać odpowiedni rozmiar. Bez pęcherzyków powietrza na każdym rodzaju blacie, stole herbacianym w salonie, idealny do stosowania przy stole w jadalni, biurku, restauracji i wielu innych. Mata stołowa jest trwała, wodoszczelna i odporna na olej.
MarkaSDAFDPro #ad
ProducentSDAFD #ad
Wysokość1.5
Długość110
Waga1
Szerokość70
Model1.50MM

3. OstepDecor

#ad

Ochronna, 12 x 28 cm, 86 mm, wodoszczelna, rozmiar regulowany, OstepDecor Przezroczysta folia na stół, przezroczysta, nadaje się do kontaktu z żywnością, PCW, ochrona stołu, bezzapachowa

#ad
OstepDecor #ad - Atwa pielęgnacja: folię pcw można po prostu przetrzeć na mokro i wygląda jak nowa. Jeśli chcesz, stół kuchenny, jeden jest przezroczysty, możesz zaznaczyć w domu ołówkiem i przyciąć ostrym nożem lub nożyczkami. Należy kupić wymiar, który szerokość i długość jest większy niż wymiar a następnie podzielić nam mailowy lub formularz kontaktowy o żądanym rozmiarze.

Zakres zastosowania: stół do jadalni, stolik kawowy. Przezroczysta folia nie nadaje się do szklanych powierzchni / pożądanego rozmiaru. N. Funkcja: ochrona blatu stołu, ochrona obrusu przed zabrudzeniami, ochrona przed zużyciem i oparzeniem drewnianego blatu, olejoodporny, łatwy do czyszczenia. Proszę zwrócić uwagę, że obrus z pcw jest dostępny w 2 kolorach, biurko, aby obrus był dokładnie dopasowany do rozmiaru stołu, a drugi jest matowy.

Materiał: 100% przyjazne dla środowiska pvc, gwarancja bezwonnego zmywalne wodoszczelne antypoślizgowe odporne na zarysowania odporne na uderzenia, nadaje się do kontaktu z żywnością. Jeśli chcesz, aby obrus idealnie pasował do rozmiaru stołu, można zaznaczyć ołówkiem i nożyczkami cięcia. Dzięki wysokiej jakości wyglądowi jest łudząco podobna do prawdziwej płyty szklanej. Atwe przycinanie: rezerwujemy nieco więcej niż rzeczywisty rozmiar dla miejsca kurczenia.
MarkaOstepDecor #ad
ProducentOstepDecor #ad
Wysokość0
Długość88
Waga4.9
Szerokość41.97
Numer częściP086T-42x88
ModelP086T-42x88

4. Transparente Tischdecke

#ad

Transparente Tischdecke Przezroczysta folia, rozmiar do wyboru owalna 130 x 180 cm, prostokątna, okrągła, owalna, grubość 0,30 mm

#ad
Transparente Tischdecke #ad - Dzięki temu możesz mieć pewność, że przezroczysty obrus idealnie pasuje do Twojego stołu. Wysyłka po złożeniu – po rozpakowaniu folię należy położyć na stole, a zagniecenia znikną w temperaturze pokojowej po ok.

Obrus z pcw nadaje się również do kontaktu z żywnością i chroni wszystkie powierzchnie. Czyszczenie jest dziecinnie proste, a stoły pozostaną chronione. Jakość – transparente tischdecke firmy Beautex jest przez nas przycinana, sprawdzana i konfekcjonowana do formy przyjaznej dla wysyłki. Czyszczenie – dzięki stabilnemu materiałowi folię można łatwo przetrzeć płynem do mycia naczyń. Indywidualny – transparente tischdecke jest dostępny w wielu rozmiarach lub kształtach. 1-2 tygodnie. Ochrona – pozwól, aby twój drewniany stół zabłysnął i chroń go przed plamami i zarysowaniami.
MarkaTransparente Tischdecke #ad
ProducentBeautex #ad
Wysokość0
Długość7.09
Waga1.74
Szerokość5.12

5. DecoHomeTextil

#ad

Rozmiar i kolor do wyboru, 120 cm, biały, DecoHomeTextil Podkładka ochronna na stół, stołowa nakładka Molton, podkładka, okrągły

#ad
DecoHomeTextil #ad - Czyszczenie zabrudzeń wycierać na mokro – prać w temperaturze 30°C program pielęgnacyjny. Przycinany bezpośrednio z rolki – Krawędź: krawędź cięcia, bez lamówki lub obszycia. Ochrona przed wilgocią i uszkodzeniami, amortyzuje wstrząsy i dźwięki. Atwe w użyciu, w celu uzyskania prostokątnych kształtów wystarczy wyszukać "DecoHomeTextil podkładka na stół" w serwisie Amazon. Podkładka na stół, osłona ochronna, osłona stołu, ochrona stołu, tapicerka.
MarkaDecoHomeTextil #ad
ProducentDecoHomeTextil #ad
Wysokość0
Długość53.15
Szerokość47.24

6. DecoHomeTextil

#ad

120 x 180 cm, prostokątny, barokowy Paradiso, d-c-fix Przezroczysta folia 0,2 mm, zmywalny obrus na stół, szerokość i długość do wyboru

#ad
DecoHomeTextil #ad - Usuń zanieczyszczenia na mokro łagodnym środkiem czyszczącym. Grubość folii wynosi 0, 2 mm. Folia ochronna na stół, obrus ochronny, obrus z nadrukiem dekoracyjnym. Przycinana bezpośrednio z rolki, krawędź: krawędź tnąca,. Do kuchni, jadalni lub każdego innego pokoju.
MarkaDecoHomeTextil #ad
ProducentDecoHomeTextil #ad
Wysokość0
Długość7.09
Szerokość4.72

7. GYUE

#ad

Ochronna, prostokąt grubość: 1 mm, bezzapachowa, Przezroczysta folia PCW, łatwa w pielęgnacji, nadaje się do kontaktu z żywnością, odporna na oleje, wymiary: 30 x 60 cm, odporna na zarysowania

#ad
GYUE #ad - Jeśli chcesz mieć oddzielny rozmiar zamiast opcjonalnego rozmiaru, prosimy o e-mail. Wspieramy dopasowanie do każdego rozmiaru. Obrus z pcw o grubości 1 mm / 2 mm / 1, 6 mm / 3 mm grubości, zachowaj widok na swój piękny stół i chroń go. Wodoszczelna i odporna na zabrudzenia powierzchnię należy czyścić wodą z mydłem i gąbką! Nadaje się do drewnianych stołów i biur. Idealnie nadaje się do kuchni, jadalni, biura itd. Można go łatwo zwinąć, aby zaoszczędzić miejsce, gdy nie jest potrzebny lub podczas transportu.
MarkaGYUE #ad
ProducentGYUE #ad
Wysokość0.01
Długość2.36
Waga1
Szerokość1.18
Numer częściGYUE-99
ModelGYUE-99

8. BEAUTEX

#ad

Towar na metry, szerokość i długość do wyboru, Przezroczysta folia, 2,0 mm obrus ochronny

#ad
BEAUTEX #ad - Niemiecki towar wysokiej jakości – antystatyczny, przezroczysty – nadaje się do ścierania, nie przepuszcza wody. 100% pcw – jakość premium – wyprodukowana w Niemczech. Ten artykuł zostanie przycięty dla Ciebie i wysłane w długim kartonie w celu uniknięcia zagięć. Grubość 2, 0 mm – można używać po obu stronach, wytrzymały i odporny na rozrywanie – nadaje się do krojenia za pomocą noża do dywanów. Wytrzymuje temperaturę od -30° do + 60 °c.
MarkaBEAUTEX #ad
ProducentBeautex #ad
Wysokość0.08
Długość23.62
Waga1.83
Szerokość23.62

9. Laneetal

#ad

Prostokątny, zmywalny, szary, odporny na zabrudzenia, plamoodporny, łatwy w pielęgnacji, 110 x 110 cm, Laneetal 0800009 Obrus o wyglądzie lnu, odporny na działanie wody, z efektem lotosu

#ad
Laneetal #ad - Ochrona przed wilgocią: dzięki efektowi lotosu skutecznie zapobiega przedostawaniu się wody i oleju przez wodoodporny obrus. Atwy w użyciu: obrus odporny na plamy można prać w pralce
MarkaLaneetal #ad
ProducentLaneetal #ad
Wysokość0.01
Długość43.31
Waga0.51
Szerokość43.31
Numer części0800009
Model0800009

10. ANRO

#ad

Z bezbarwnej, ochronny, przezroczystej folii 0,2 mm, 100 x 140 cm, Obrus

#ad
ANRO #ad - Inaczej nazywana jest folią przezroczystą lub przezroczystą folią. Nadaje się do kontaktu z żywnością. Zmywalny, łatwy w pielęgnacji i przezroczysty obrus – również jako obrus ogrodowy – wewnątrz i na zewnątrz. Jeśli chcesz uzyskać produkt wysokiej jakości, dobrze zapakowany i szybka wysyłka.

Obiecujemy, że nie załamuje się i nie marszczy się. Rozmiar i wykonanie, a następnie otrzymasz obrus obszyty lamówką w kolorze czarnym. Bezpośrednio od hurtownicy! dostępny jako prostokątny, owalny i okrągły, wybierz opcję "z obszyciem", proszę znaleźć u góry w polu wyboru. Zamówienia do 12:00 opuszczają nasz dom tego samego dnia. Zmywalny obrus nadaje się na imprezy, ogrodzie, jadalni, na balkonie lub na kempingu, jak również do codziennego użytku w kuchni, jako podkładka do majsterkowania – chroni stół i obrus przed zabrudzeniami i zarysowaniami.

Przezroczysty obrus jest przezroczysty, zmywalny wilgotną ką, antypoślizgowy, wytrzymały, odporny na działanie wody – efekt lotosu, odporny na zabrudzenia, łatwy do czyszczenia, zgodny z REACH. Dostawa w stanie zwiniętym na kartonowej tubie przez dpd w długim kartonie.
MarkaANRO #ad
ProducentANRO #ad
Wysokość0.01
Długość39.37
Szerokość55.12
Numer częściBTA0002-100