Top 10 LED Dauerlicht Fotografie – Oświetlenie o ciągłej mocy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LUME CUBE

#ad

LUME CUBE Panel Mini, Bicolor Continuous Video Light do włączania i wyłączania kamery wideo

#ad
LUME CUBE #ad - Dyfuzja i akcesoria w zestawie: W zakres dostawy wchodzi dodatkowy dyfuzor i uchwyt na lustrzankę cyfrową. Wąski reflektor. Lume Cube. ".
MarkaLUME CUBE #ad
ProducentLume Cube #ad
Waga0.19
Numer częściLC-MINIPANEL1

2. Aputure

#ad

Key-Light do zbliżeń, obsługuje sterowanie aplikacją i ładowanie Qi, kreatywne oświetlenie krawędzi do fotografii, lekka w podróży, wideo i filmowców, Aputure MC RGB LED lampa do kamery 3200-6500 K

#ad
Aputure #ad - Dzięki 360 kolorom i 100 poziomom ustawienia nasycenia można wygodnie odtworzyć każdy kolor w dłoni. Dioda led w formacie karty kredytowej the130g mc bez problemu mieści się w dłoni. Tryby oświetlenia hsi/cct/9 fx oprócz trybu kolorów hsi za pomocą mc można dostosować białe światło za pomocą trybu CCT lub użyć wbudowanych efektów świetlnych z 9 trybami FX.

W przeciwieństwie do tradycyjnych diod RGB Aputure MC to nie tylko światło oparte na czerwonych, zielonych i niebieskich diodach LED. Wbudowane magnesy i uchwyt śrubowy 1-4", 20 cm umożliwiają umieszczenie i użytkowanie w ciągu kilku sekund. Użyj go jako światła do aparatu lub ukryj go poza ekranem, która jest tylko nieznacznie większa niż karta kredytowa i ma tylko 17 mm grubości. Aby uzyskać akcent lub światło wypełniające sterowane aplikacją. Doskonała jakość kolorów mc jest dumny ze swojego odwzorowania barw z wartościami cri i tlci 96+ oraz wartości ssi 84 w wolframie i 74 w świetle dziennym.

Dodaj również dwie dodatkowe białe diody LED: jedną symetryczną w przypadku wolframu i drugą w świetle dziennym. Pełnokolorowy rgb: mc to pierwsze światło firmy aputure, które zawiera kontrolę kolorów pełnego, nasycenia i intensywności HSI. Powierzchnia podstawy, mc pasuje wszędzie. Bezprzewodowe sterowanie za pomocą aplikacji SAT za pomocą aplikacji, aby osiągnąć 3000 i więcej zmian kolorów dla Twojej kreatywności.
MarkaAputure #ad
ProducentAputure #ad
Wysokość3.66
Długość2.4
Waga6.61
Szerokość0.67
Numer częściAL-MC
ModelAL-MC

3. ZHIYUN

#ad

Ultralekkie, ZHIYUN Molus G200 Official lampa wideo 200 W, dwukolorowe światło strumieniowe 61500 Lux/2700~6500K/ CRI≥95/ TLCI≥97/ APP Control, COB LED światło wideo z mocowaniem Bowens Mount

#ad
ZHIYUN #ad - Ekstremalne 300 w po naciśnięciu jednego przycisku streaming light zhiyun g200 zapewnia moc szczytową do 200 W przy normalnym użytkowaniu i tryb MAX-Extrem, który po naciśnięciu przycisku zapewnia moc szczytową do 300 W. Chłodzenie na nowo zdefiniowane - nowy system chłodzenia do oświetlenia wideo g200 cob 200 W i kontrolera – z radiatorem, wentylatorem FOC i systemem chłodzenia DynaVort.

Twój osobisty asystent oświetlenia aplikacja zy vega obsługuje bluetooth Mesh Networking i umożliwia zdalne ściemnianie i szybkie przełączanie ustawień wstępnych. Zapewnia niezwykle wysoką wydajność, a jednocześnie jest lekkim i jasnym rozwiązaniem. Zakres temperatury barwowej: 2700-6500 k, cri≥95, jasność może osiągnąć 85800 luksów 300 W, TLCI≥97. Bezproblemowe ściemnianie lampa wideo g200 obsługuje płynną regulację cct i dmi z pięcioma wbudowanymi ustawieniami wstępnymi dla łatwej regulacji temperatury barwowej i jasności za pomocą jednego przycisku.

Profesjonalne oświetlenie na każdym zestawie filmowym lub w każdym studiu jest łatwe i wygodne. Wskazówka: uchwyt nie wchodzi w zakres dostawy. Jeszcze nigdy nie było tak łatwe i łatwe osiągnięcie idealnego oświetlenia. Innowacyjna konstrukcja lampy wideo zhiyun G200 oddziela korpus światła od kontrolera i umożliwia bezproblemową integrację z każdym oświetleniem. Oświetl swoją drogę inaczej lampa wideo zhiyun molus g200 cob wprowadza nowy poziom wydajności do twojego kreatywnego procesu dzięki swojemu niezrównanemu, profesjonalnemu oświetleniu i łatwemu sterowaniu.
MarkaZHIYUN #ad
ProducentZHIYUN #ad
Numer częściAU_PL109
Gwarancja12 Miesięcy

4. SMALLRIG

#ad

światło fotograficzne z ekranem OLED, mocowanie Cold Shoe Mount i dyfuzorem, 0,3 m, 1500 luksów, 5000 mAh, 2500 K-8500 K, światło ciągłe z 12 efektami, SMALLRIG RM120-3808 lampa wideo LED RGB

#ad
SMALLRIG #ad - Zintegrowana konstrukcja metalowa: obudowa ze stopu aluminium charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na ściskanie i szybkim odprowadzaniem ciepła. W zakres dostawy wchodzi dyfuzor i uchwyt na zimne buty: światło do kamery rgb jest dostarczane z dyfuzorem, który przekształca jasne światło w miękkie, rozproszone światło.

Za pomocą dołączonego uchwytu na zimne buty można przymocować światło bezpośrednio do kamery i klatek. 12 efektów świetlnych: wbudowany z 12 efektami świetlnymi, przypadek, telewizor, płomień, paparazzi, takimi jak SOS, fajerwerki, samochód policyjny, puls, spawanie, lampa błyskowa, uszkodzona żarówka, pętla. Nie musisz się martwić o czas pracy baterii podczas użytkowania. Dopasowanie 360° i 100-stopniowa regulacja nasycenia kolorów zapewniają idealną atmosferę wypełnionego światłem. Wiatło kamery rgb obsługuje jednoczesne ładowanie i rozładowywanie wbudowana automatyczna ochrona przed przegrzaniem również przy maksymalnej mocy wyjściowej.

Cri wynosi 98+, tlci wynosi 98+, a zakres temperatury barwowej wynosi 2500-8500 K. Strona i spód światła ciągłego są wyposażone w otwory zapobiegające odchylaniu uwagi 1/4"-20 Wysokiej jakości efekt oddawania barw: wyposażony w 120 wysokiej jakości diod led, jasność można regulować w zakresie 0-100%. Zintegrowany wyświetlacz oLED umożliwia precyzyjne ustawienie i sterowanie za pomocą przycisków i przycisków.
MarkaSMALLRIG #ad
ProducentSMALLRIG #ad
Wysokość0.61
Długość4.92
Waga0.45
Szerokość2.96
Numer części3808
ModelRM120
Gwarancja24 Miesięcy

5. soonpho

#ad

Do fotografii cyfrowej, ładowana przez USB, Lampa wideo LED RGB, aluminium, ściemniane, 2500 K – 8500 K, oświetlenie wideo LED, z akumulatorem 4400 mAh, światło RGB, YouTube, CRI97+

#ad
soonpho #ad - 120 szt. Obsługuje 12 często używanych trybów efektów świetlnych, które spełniają większość wymagań podczas fotografowania. Zawsze upewnij się, nie ulegnie zniszczeniu, jeśli upuścisz ją na podłogę! . Diod rgb-led. Materiał metalowy, że kupisz go z metalową obudową, trwały - lampy wideo różnią się od zwykłych obudów z tworzywa sztucznego na rynku.

Powłoka ze stopu aluminium lotniczego, taką jak ta, kształtowanie korpusu CNC, anodowa farba utleniana. Wyświetlacz lcd sprawia, bezstopniowe ściemnianie 0-100%, że każdy parametr jest wyraźnie efektywny. Zimne buty 1/4" screw cold shoe - dostarczane są z uniwersalnymi butami ze śrubą 1/4", za pomocą którego można zamontować wszystkie urządzenia, statyw, takie jak aparat, statyw świetlny itd. Jest dostarczany z przenośną torbą do przenoszenia, lampę wideo można łatwo włożyć do torby, 5 cm, którą można zabrać ze sobą wszędzie. Kompaktowa obudowa i mini kieszonka - mały rozmiar 10 x 5 x 1, waży 15 g, jest łatwa do przenoszenia.

Dwukolorowe diody led o wysokiej jasności i wysokim współczynniku CRI sprawiają, że światło jest bardziej miękkie i naturalne. Temperatura barwowa 2500-8500 k i jasność 0-100% - światło wideo soonpho rgb z regulowaną temperaturą barwową 2500-8500 K, aby uzyskać jeszcze więcej opcji do kreatywnych zastosowań. Akumulator 4400 mahwbudowany akumulator litowy 4400 mAh zapewnia długi czas świecenia pełne naładowanie zapewnia 130 minut przy jasności 100% podczas fotografowania. Koralików rgb 360° - zawiera 66 dwukolorowych diod led i 54 szt.
Markasoonpho #ad
Producentsoonpho #ad
Wysokość4.72
Długość2.83
Szerokość0.51
Numer częścip10
Gwarancja6 EU

6. soonpho

#ad

Vlogów, fotografii, Oświetlenie RGB do fotografii, światło wideo LED aluminium CRI97+ LED Video Light 2500K-8500K 360° pełnokolorowa lampa LED do wideokonferencji YouTube, kamera DSLR

#ad
soonpho #ad - Kompaktowa obudowa i mini kieszonka - mały rozmiar 10, 5 cm, 8 x 5 x 1, światło wideo rgb led można łatwo włożyć do torby, waży 15 g, jest łatwa do przenoszenia. Materiał metalowy, taką jak ta, kształtowanie korpusu cnc, że kupisz go z metalową obudową, anodowa farba utleniana.

Wyświetlacz lcd sprawia, bezstopniowe ściemnianie 0-100%, że każdy parametr jest wyraźnie efektywny. 120 szt. Dwukolorowe diody led o wysokiej jasności i wysokim współczynniku CRI sprawiają, że światło jest bardziej miękkie i naturalne. Obsługuje 12 często używanych trybów efektów świetlnych, które spełniają większość wymagań podczas fotografowania. Koralików rgb 360° - 66 dwukolorowych diod led i 54 szt. Zawsze upewnij się, trwały - lampy wideo różnią się od zwykłych obudów z tworzywa sztucznego na rynku. Powłoka ze stopu aluminium lotniczego, nie ulegnie zniszczeniu, jeśli upuścisz ją na podłogę! Jest dostarczany z przenośną torbą do przenoszenia, którą można zabrać ze sobą wszędzie.

Zimne buty 1/4" screw cold shoe - światło rgb jest dostarczane z uniwersalnymi butami cold shoe 1/4", statyw, za pomocą którego można zamontować wszystkie urządzenia, takie jak aparat, statyw świetlny itd. Temperatura barwowa 2500-8500 k i jasność 0-100% - lampa wideo led soonpho rgb z regulowaną temperaturą barwową 2500-8500 K, aby uzyskać jeszcze więcej opcji do kreatywnych zastosowań. Diod rgb-led.
Markasoonpho #ad
Producentsoonpho #ad
Wysokość2.83
Długość4.72
Szerokość0.51
Numer częścip10
Gwarancja6 EU

7. GODOX

#ad

światło do ponownego ładowania w formacie kieszonkowym z baterią litową, tryb RGB, tryb CCT, 15 efektów, pełnokolorowa lampa wideo na kamerze z trybem muzycznym, Godox Lampa wideo LED RGB M1

#ad
GODOX #ad - Długi akumulator i złącze usb typu c wbudowany akumulator 2410 mAh. Lekki korpus wykonany jest ze stopu aluminium, jest mocny i trwały. Kabel typu C. Szeroka kompatybilność i mocny metalowy korpus uchwyt obracany o 360° jest dostarczany w zestawie.

Akumulator wystarcza na 2, 5 godziny. Jasne kolory m1 zmieniają się, gdy głośność zostanie zwiększona i zmniejszona bez sterowania za pomocą Bluetooth lub aplikacji. Cri 97, tlci 97. Tryb cct i dokładne odwzorowanie kolorów 2500-8500 k, jasność 0-100%. Wymiary: 145 x 70 x 15 mm. W trybie muzycznym m1 dostarcza światła, które różnią się w zależności od muzyki. Każdy efekt obejmuje 2-3 tryby, dzięki czemu możliwe jest łącznie 40 trybów efektów świetlnych FX.

15 efektów świetlnych fx z trybem muzycznym zintegrowane 14 ustawień efektów świetlnych. Waga: 240 g. W trybie rgb można ustawić pełny kolor i intensywność kolorów, odcień H: 0-360 stopni, nasycenie kolorów S: 0 ~ 100 i jasność 0-100%. Tryb pełnokolorowy rgb Światło godox m1 rgb może wytwarzać dowolny kolor z pełną kontrolą odcienia i nasycenia.
MarkaGODOX #ad
ProducentGodox #ad
Numer części‎InDE-S-0502093
ModelGodox M1

8. ALTSON

#ad

ALTSON Oświetlenie wideo z 60 diodami LED do selfie z przenośnym zaciskiem i statywem do aparatu, możliwość ponownego ładowania 2200 mAh, 3 tryby świecenia do iPhone'a, telefonu komórkowego,, CRI 97+

#ad
ALTSON #ad - Wysoki współczynnik cri 97+ przypomina profesjonalne oświetlenie fotograficzne, makijażem, które uzupełniają promienną skórę, spotkaniami z zoomem, filmami, wideokonferencjami, kamerą internetową, aby stworzyć ulubione efekty świetlne, vlogowaniem, podcastami studyjnymi, nagrywaniem wideo, streamingiem na żywo, selfie, tak naturalnie jak dziecko.

Ta lampka wypełniająca do telefonów komórkowych może być idealnym prezentem dla przyjaciół, 1 x zacisk, 1 x kabel USB C, 8 x 0, 1 x torba do przechowywania, 9 x 2, że Ci się spodoba. Wierzymy, kolegów i bliskich, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. 3 tryby świecenia i 10 poziomów jasności Światło do selfie ma 3 tryby świecenia biały, aby spełnić wszystkie twoje potrzeby, laptopami, facebook, niezależnie od tego, czy wewnątrz lub na zewnątrz, naturalny, dzięki czemu będziesz czarująca w każdym otoczeniu.

Kompatybilny ze wszystkimi telefonami komórkowymi, nie wahaj się z nami skontaktować, statywami i aparatami. Akumulator można szybko ładować. Lepszy efekt świetlny niż mały pierścień do selfie. Działa na tiktok, w dzień lub w nocy. Zawartość opakowania: 1 x lampa wideo led, rodziny, 1 x 1/4-calowy uchwyt na buty błyskowe, którzy chętnie robią selfie lub publikują filmy. Dokładamy wszelkich starań, laptopami, tabletami, aby jak najszybciej zadowolić Cię w ciągu 24 godzin.
MarkaALTSON #ad
ProducentALTSON #ad
Wysokość3.9
Długość2.8
Szerokość0.78
Numer częściALT01
ModelWLHJZD-W
Gwarancja12 Miesięcy

9. Aputure

#ad

Dwukolorowa, 200 W, światło ciągłe, 2700 K-6500 K, Bluetooth App Control Silent Fan Amaran 200XS, Aputure Amaran 200X S lampa wideo LED

#ad
Aputure #ad - Uniwersalny uchwyt bowens wyposażony w uniwersalny uchwyt bowens 200x S jest kompatybilny z największym wyborem modyfikatorów dostępnych na rynku, w tym Light Dome SE, Light Dome Mini II i Aputure Lantern. Nieskazitelna jakość koloru: cri: 95+, tm-30 rf: 97, fotografii, tlci: 98+, tm-30 Rg: 101, nieskazitelny kolor do transmisji wideo, produkcji telewizyjnej i filmów studyjnych; zakres temperatur barwowych 2700 K-6500 K.

Sidus link controlamaran 200x s można sterować bezprzewodowo za pomocą aplikacji sidus Link Bluetooth. Steruj wieloma światłami lub aktywuj 9 efektów świetlnych, puls, uszkodzona żarówka, telewizor, takich jak paparazzi, lampa błyskowa, fajerwerki, eksplozja i ogień dzięki zintegrowanej technologii Sidus Mesh. Możliwość oświetlenia od ciepłego do dziennego.

Ulepszona technologia led model 200x s jest wyposażony w całkowicie nowy chipset dual blue LED, który znacznie poprawia jego zdolność do reprodukcji spektrum światła, co prowadzi do doskonałej dokładności kolorów z 89 w świetle dziennym SSI i 90 cali wolframem SSI. Zaprojektowany dla twórców amaran 200x s zapewnia dokładne odwzorowanie odcienia skóry z wiodącą w branży jakością kolorów i może bez problemu wypełnić pomieszczenie wysokiej jakości światłem.
MarkaAputure #ad
ProducentAputure #ad
Wysokość9.45
Długość14.96
Szerokość10.63
Numer częściEA-US-Ap00005

10. NEEWER

#ad

360°, YouTube, pełny kolor, 45 W, NEEWER 530PRO oświetlenie wideo RGB LED ze sterowaniem za pomocą aplikacji i zestawem stojaka, zoomu, Webex,, streamingu, zestaw oświetlenia wideo CRI 98+ do gier

#ad
NEEWER #ad - Opcje ac/dc i materiał dla lotnictwa: obsługa zasilacza w zestawie podczas fotografowania wewnątrz lub zasilacza akumulatora litowo-jonowego NP-F550 NP-F970 bateria nie jest dołączona; wyprodukowano z wysokiej jakości stopu aluminium z doskonałym odprowadzaniem ciepła; uchwyt montażowy w kształcie litery U umożliwia fotografom dopasowanie kąta oświetlenia; poprzez zamocowanie bram stodoły źródła światła wytwarzają rozkład wiązki światła.

Można go znaleźć w Apple Store / Google Play itd. Można nim sterować za pomocą telefonu komórkowego dla łatwej obsługi upewnij się, że sygnał Bluetooth jest wyświetlany na ekranie LCD. Dostarczany z białym dyfuzorem. W skład zestawu wchodzą: 2 lampa wideo 530pro rgb led z uchwytem w kształcie litery u i drzwiami, 2 kabel sieciowy, 2 zasilacz sieciowy, 2 regulowany stojak na światło o długości 200 cm, 2 torba do przenoszenia oświetlenia panelu LED; Wskazówka: aparat, 2 biały dyfuzor, akumulator i telefon komórkowy nie wchodzą w zakres dostawy. Składa się z 528-częściowych diod smd led 136-częściowe chłodne/136-częściowe ciepłe / 256-częściowe diody RGB.

Obsługuje 9 specjalnych scen świetlnych, ekran telewizora; światło wideo RGB może spełnić różne wymagania w różnych sytuacjach. Wbudowane tryby sceny: to światło rgb ma konstrukcję regulacji prądu stałego, karetka, lampa błyskowa 1, lampa błyskowa 2, wóz strażacki, fajerwerki 1, w tym samochód policyjny, aby wzbogacić otoczenie nagrywania, fajerwerki 2, impreza, która zapewnia lepszy efekt podczas nagrywania wideo bez zjawiska stroboskopowego. Aplikacja inteligentny system sterowania: można ustawić kanał 1-8/wszystkie, temperaturę barwową / jasność/parametry hsi/sceny za pomocą przycisku i przycisku na panelu sterowania z wyraźnym ekranem LCD lub pobierając aplikację NEEWER Apps.
MarkaNEEWER #ad
ProducentNeewer #ad
Numer części10098931
Model10098931